درباره ما

شرکت مهر پرداز ایلیا

WWW.MPI.Co.IR

INFO@MPI.Co.IR


اين شركت هدف اصلي خود را در توليد نرم افزار جلب رضايت مشتري قرار داده است. چرا كه معتقد است رضايت مشتري باعث افزايش سود دهي شركت و پيشرفت در تمامي مراحل كار مي گردد. اين شركت در راستای اين هدف توليدات خود را به چهار بخش اصلي تقسيم مي نمايد:

  • بخش تخصصي نرم افزار
  • بخش كاربري نرم افزار
  • بخش هاي هوشمند نرم افزاري
  • استفاده از سخت افزارهاي جديد و مناسب جهت تسهيل كارشركت هاي توليد كننده نرم افزار اهم توجه خود را معطوف به بخش تخصصي نرم افزار نموده اند كه شامل متدولوژي و ابزار مي باشد و دستاورد آن نرم افزاري جامع و كامل و برطرف كننده نيازهاي كارفرما مي باشد ولي در اكثر اين توليدات كاربران سيستم ابراز رضايت نسبت به نرم افزار توليد شده نمي نمايند. برخي از كاربران از دشواري كار با نرم افزار ابراز نارضايتي مي نمايند و برخي ديگر از دشواري ورود اطلاعات. كه در نهايت نرم افزار توليد شده غير قابل استفاده مي ماند.يكي از آن بخش ها، بخش كاربري نرم افزار است. تجربه نشان داده نحوه كار با نرم افزار توسط كاربران مختلف با يكديگر متفاوت است و سهولت كاربري با نرم افزار به نحوي كه تمام كاربران اعلام رضايت نمايند از اهميت بسيار زيادي برخوردار است. اين شركت با در نظر گرفتن موارد فوق و در جهت رفاه استفاده کاربران، در توليدات خود به اين بخش اهميت زيادي مي دهد.یکی از دلايل استفاده از برنامه های نرم افزاری، سرعت بخشیدن به کار می باشد. بسياري از بخش ها در نرم افزارها مي تواند به راحتي يا با استفاده از فرمولهاي پيشرفته از حالت دستي به حالت اتوماتيك تغيير پيدا كند اين شركت در تمامي توليدات خود به اين بخش توجه مي نمايد.امروزه سخت افزارهاي جديدي به بازار عرضه شده است كه مي توان با استفاده از آنها در توليد نرم افزار از بسياري از اشتباهات كاربري جلوگيري كرد و به سرعت و دقت برنامه مورد استفاده افزود.عمده فعالیت های شرکت مهر پرداز ایلیا طراحی، پیاده سازی و توسعه نرم افزارهای تحت ویندوز و تحت وب است.
پروژه های شرکت مهر پرداز ايليا همگی با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا، سرمایه گذاری های به هنگام و بعضا با همکاری و شراکت شرکت های معتبر داخلی و در عین حال با دریافت کامل و صد در صد تکنولوژی به اجرا خواهد رسید. مهر پرداز با پشتوانه همکاری با قدرتمند ترین شرکت ها در زمینه سخت افزار و نرم افزار در توليد نرم افزارهاي خود از سال 1387 اقدام به طراحی و پیاده سازی سیستم هاي نرم افزاري نموده است.


کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه مهر پرداز ایلیا محفوظ می باشد

www.Mpi.co.ir